KONST / Litografier / Färglitografi 5555487
nr 555 5487
Kristina Munklinde
(f. 1936), Sverige
Färglitografi , signerad Kristina Munklinde, 89/220, Fånga fjäril, 52x63
Kristina Munklinde, svensk bildkonstnär född 1936.
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
måndag 1 december 2008
kl 17:31:30
1/12 16:57:56
Kristina Munklinde
Läs mer om Kristina Munklinde